Nordisk

NORDISK COMPANY A/S je tradiční severský výrobce outdoorového vybavení. Firma byla založena počátkem minulého století a zabývala se zpracováním peří, ovšem od v 60. létech minulého století se zaměřuje na výrobu turistického vy\bavení. Původně se orientovala hlavně na prostředky pro caravaning a kemping, ovšem po změnách ve vedení společnosti v roce 2005 bylo rozhodnuto, že pod značkou NORDISK budou vyráběny špičkové outdoorové produkty. A tato orientace trvá dodnes.

Její společnosti je v Dánsku a své výrobky kromě Dánska prodává v celé Skandinávii a v Německu. Drsné klimatické podmínky Severní Evropy a Skandinávského poloostrova zvláště jsou důvodem, proč jsou veškeré produkty NORDISK tak pečlivě konstruovány a testovány. Úcta a respekt k tradičním postupům a aplikace moderních technologií jsou ve všech výrobcích optimálně vyváženy.

Výrobky NORDISK pokrývají kompletní nabídku outdoorového vybavení: spací pytle, batohy, stany, samonafukovací matrace, nádobí a veškeré příslušenství k uvedeným kategoriím.


Produkty výrobce Nordisk můžete najít zde:


Nejsou zde žádné produkty.