V Climbing Technology vědí...

V Climbing Technology vědí...

V Climbing Technology vědí, že na horách jde o život, a proto svou práci berou smrtelně vážně. V italském Cisano Bergamasco vyvíjejí lezecké vybavení už více než třicet let. K tomu vlastní dvacet mezinárodních patentů. Chcete další důkazy o kvalitě? Tak tady je máte.

Hrdě konkurenci navzdory

Žádná Čína u Climbing Technology nehrozí. Kovové vybavení jako například karabiny, cepíny a mačky se hrdě honosí titulem Made in Italy. A textilní komponenty zase pocházejí z firemních závodů v Rumunsku. Prostě kvalita, kterou doslova potřebujete k životu.
Cena na úkor kvality pro tuto značku nemůže být konkurencí. Představte si situaci, že visíte na skále a celá vaše existence se najednou točí kolem jediné expresky. V té chvíli prostě nemůžete přemýšlet o tom, jestli jste zvolili správně. V situaci, kdy rozhodují vteřiny, se musíte stoprocentně spoléhat na sebe, na své správné rozhodnutí. A vaše správné rozhodnutí zase musí být jištěno stoprocentně kvalitním vybavením. To přesně nabízí značka Climbing Technology.

> MRKNOUT NA PRODUKTY CLIMBING TECHOLOGY >

Není to jen značka, je to příběh

Příběh o silném zakladateli, který se rozhodl jít proti proudu. Carlo Paglioli začal vyrábět lezecký materiál pro světové producenty už před více než třiceti lety. Kolem přelomu tisíciletí ovšem přišel zvrat v myšlení a chování velkých firem. Začal hromadný exodus výroby do čínských továren s levnou pracovní silou. K horolezectví patří pevná vůle a rozhodnost. Tehdy i duchovní otec Climbing Technology projevil silnou vůli a založil svou vlastní značku, která se drží na výsluní dodnes.

Buďte jako profesionálové

Ve prospěch kvality značky hovoří i fakt, že si ji jako dodavatele pro své vybavení volí ti nejlepší z nejlepších. Copak by si organizace, jako jsou Horská služba ČR nebo Hasičský záchranný sbor, mohly vybrat špatného dodavatele? Ne. Jde o profíky, kteří nejlépe vědí, jak vypadá to nejlepší vybavení. A tyhle reference se rozhodně počítají.