MPowerd - světlo, které pomáhá osvětlit svět

Asi již znáte solární světýlka Mpowerd, které můžete také nalézt v naší nabídce. Co jste, ale asi nevěděli je, že firma vyrábějící tyto vychytaná světýlka pomáhá po celém světě.

Více než 1,5 miliardy lidí se “v zemích třetího světa” žije bez elektřiny. Často se stává, že jakmile zapadne slunce, děti se nemohou učit, ženy nemohou bezpečně chodit venku a spousty dalších aktivit, které jsou v našem světe běžné a ani si je neuvědomujeme.

Od roku 2012, kdy s touto činností firma MPowerd začala, zaslala svá světla do více než 100 zemí a ovlivnili více než 3 miliony životů. Neziskové organizace používají lampy Give Luci pro humanitární a záchranné mise. Lampy Give Luci pomáhají při odstraňování následků katastrof, zlepšení zdraví a bezpečnosti obyvatelstva, vzdělávací iniciativy a rodinám, které žijí bez elektrické energie.

A jak to celé funguje? Bez lidí to nejde! Mpowerd na svých stránkách nabízí lampy Give Luci za pouhých 10 $. Za tyto peníze vyrobí světýlko Give Luci a předá ji organizacím, které záchranné a humanitární mise pořádají.


Give Luci = Lehká, snadno ovladatelná lampa, která svítí až 24 hodin na jedno nabití. Luci je čistý, bezpečný a cenově dostupný způsob, jak osvětlit svět. ;-)

Zde lze koupit Give Luci https://mpowerd.com/products/give-luci