O nás

Taky se Vám již mockrát stalo, že jste potkali kolegy výškaře nebo parťáka na skále, kteří měli materiál v takovém stavu, že byste měli strach si do jejich jištění sednout? Sami jste si určitě v té chvíli uvědomili, jak je důležité mít pro svou práci dobré vybavení a předcházet tak případným nehodám. A přitom dobré vybavení nemusí nutně stát vše, co si na zakázce vyděláte. 

Nebo naopak jste u někoho viděli nějakou vychytávku a teď nevíte, kde ji sehnat a ještě k tomu za rozumné peníze?

Potom jste správně na našem e-shopu www.highsafety.cz. Výškovými pracemi se sami dlouhou dobu zabýváme a do podobných situací jsme se sami mnohokrát dostali. Proto jsme se rozhodli spustit tento e-shop, ve kterém chceme nabízet výrobky předních výrobců pracovního lezeckého vybavení za rozumnou cenu. Nejde nám o to, aby jsme měli v nabídce vše, co je na trhu k dostání, ale aby se lezec ať již sportovní nebo pracovník u nás mohl kompletně vybavit vysoce funkčními výrobky za rozumné ceny.

Doufáme, že se Vám naše nabídka líbí a pokud si myslíte, že nám v ní chybí něco, co by v ní rozhodně být mělo, dejte nám to prosím vědět na e-mail obchod@highsafety.cz.